AniGraph

A Whiter Shade Of Pale / A Salty Dog  [1972] обкладинка від  Dickinson

"A Whiter Shade Of Pale" — цікава і незвична музична композиція гурту Procol Harum, що була записана 12 травня 1967 року.

    Пісня невимушено подолала чарти, зокрема британські та американські. Увійшла до "клубу синглів" (кількістю до 30-ти), що продалися накладом більше ніж 10 мільйонів. "Біліше блідої тіні" входить до різноманітних списків найвеличніших пісень всіх часів. При цьому, як дебютний хіт без засобів "розкрутки", свою славу здобула завдяки лише собі, своїй неповторності і таємничій магії.

Два слова про двох неабияких швейцарців, про Yello.

Ця назва є скороченням словосполучення «a yelled hello» і придумав її один з них - Dieter Meier.

chanel

"Якби я зводив будинок, то встановив би поруч вітряну турбіну", якось зауважив стиліст Karl Lagerfeld.

Схоже ці слова вже були реалізовані, щоправда, по відношенню до його модного дому - Сhanel. 

Antonela & Matia Bazar

Вони були осторонь, Їх спочатку не розуміли. Вони напружували критиків, які не встигали вигадувати нові стилі. Самодостатні особистості, вони у кожній, відшліфованій як коштовний камінь, композиції  залишали частинку душі та трішечки дискомфорту сприйняття. Удавана нелогічність, неможливість співставити їх музику з чимось відомими — ускладнювали шлях до прихильників, але коли ж він був пройдений, такої "музичної любові" мало хто удостоювався.

Rocking Photoset

Що бракує кадру, щоб бути світлиною і навпаки?

    Над цим питанням завжди замислювався, практично роблю це й зараз на прикладі музичного відео.

     Rocking Music — музична композиція французького діджея і продюсера Martin Solveig, була випущена у Франції в цифровому форматі 17 лютого 2004 року як другий сингл з дебютного студійного альбому Sur La Terre [2002]. На пісню було відзнято [29.12.2004] його перший відеокліп.