Studio

Мультимедійний сет —  shw  від AniGraph , оригінальне поєднання візуальної музики та сценічної постановки.

Може відбуватись у формі діджейського сету як ефектна онлайн-візуалізація музики за допомогою DVJ (дівіджеінгу) — техніці і мистецтву одночасного мікшування аудіо та відео.
  • DVJ-інг є особливим клубним форматом. Крім dvj-апаратури, для нього потрібна техніка для трансляції відео (це може бути проектор зі спеціальним екраном або плазмові / світлодіодні панелі, відео-стіна, що є кращим варіантом).

    В реальному часі люди біля пульта — дівіджеї (не плутати з віджеями), співзвучно трекам асоціативно трансформують відеосигнал та накладають ефекти. Так досягається цілісний аудіовізуальний ряд. Публіка завжди активно реагує на візуальне шоу, адже цікавіше не тільки танцювати, ще й підглядати :)


Ми можемо змістити акценти заради більш класичного, театралізованого представлення і шоу вийде за рамки танцювального клубу задля аудиторії, яка просто хоче комфортно слухати й дивитись.

Відповідно до конкретного сценарію задіюються різні комбінації виконавців (музикантів / артистів), може бути влаштований концептуальний модний показ. При цьому дійство на сцені розгортається у взаємодії із зображенням на екрані.    inremix VIDEO-DANCE шоу-програма.
    Музичні шедеври у танцювальному форматі.
    Класичні клубні хіти, від початку тисячоліття й донині, фаворити 80-х і 90-х вчора і сьогодні у стильних сучасних реміксах.

AniGraph

more Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.work