Візуалізації

Фірмовий (корпоративний) стиль — комплекс візуальних елементів (інформаційних та графічних), який дозволяє ідентифікувати та робить об'єкт впізнаваним, іншими словами, наділяє властивостями корпоративної ідентичності. Основним засобом фірмового стилю є торговельна марка.

Студією розробляються наступні види торговельних марок:

  • словесна — оригінальне слово, назва, найменування, часто у стилізованій графічній подачі.
    Логоти́п ( дав.-гр. ὀ λόγος — слово, і ὀ τύπος — знак, відбиток. Походження слова пов’язано з назвою брусочка з найбільш вживаними словами і складами, що застосовувався при ручному наборі типографських текстів.)
  • графічна (фірмовий або торговий знак) — графічний символ, орнамент, стилізоване зображення предметів, тварин, птахів тощо. Як елементи може містити і слова, тому інколи важко розмежувати словесні і графічні знаки.
  • комбінована — композиція, що може бути поєднанням малюнків, слів, букв, цифр тощо. Також, композиційне поєднання словесної та графічної торговельної марки (фірмовий блок).

Фірмовий стиль, що регламентується керівництвом по його застосуванню [brand book], разом з використанням дизайну, реклами, зв'язку з громадськістю, візуалізується в ході брендингу та формує корпоративну ідентичність, корпоративний імідж. Позитивним результатом такої діяльності стає утворення бренду.


ANIGRAPH
Майстерня зображень

more This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.work