Візуалізації

A Whiter Shade Of Pale / A Salty Dog  [1972] обкладинка від  Dickinson

"A Whiter Shade Of Pale" — цікава і незвична музична композиція гурту Procol Harum, що була записана 12 травня 1967 року.

    Пісня невимушено подолала чарти, зокрема британські та американські. Увійшла до "клубу синглів" (кількістю до 30-ти), що продалися накладом більше ніж 10 мільйонів. "Біліше блідої тіні" входить до різноманітних списків найвеличніших пісень всіх часів. При цьому, як дебютний хіт без засобів "розкрутки", свою славу здобула завдяки лише собі, своїй неповторності і таємничій магії.

Candy Dulfer

"У світі не так багато місця для інструментальних хітів: відома "пісня без слів" з'являється раз в два-три роки, не частіше."

    Інструментальна композиція «Lily was here», яку в листопаді 1989 року записав ex «Eurythmics» Dave Stewart разом з голандською джаз-вумен Candy Dulfer, стала звуковою доріжкою до трилера-драми голландського режисера Ben Verbong «De Kassière» («Касирка» / «Лілі була тут») з Marion van Thijn в головній ролі,..
    та початком злету молодої музикантки.

Dave Stewart та Annie Lennox

Часто творчі тандеми стають любовними парами і навпаки, але якщо стається дивина і завершення романтичних стосунків трансформується у творчий зліт - тоді це про дует «Eurythmics» та про їх «Sweet Dreams» .

Antonela & Matia Bazar

Вони були осторонь, Їх спочатку не розуміли. Вони напружували критиків, які не встигали вигадувати нові стилі. Самодостатні особистості, вони у кожній, відшліфованій як коштовний камінь, композиції  залишали частинку душі та трішечки дискомфорту сприйняття. Удавана нелогічність, неможливість співставити їх музику з чимось відомими — ускладнювали шлях до прихильників, але коли ж він був пройдений, такої "музичної любові" мало хто удостоювався.

Пітер Ґебріел

«Моє ім'я Пітер Ґабріель і те, що я роблю, це, насамперед, галас та ідеї»

    Про музиканта Peter Gabriel як і про його кліпи можна говорити надто довго, але особливої уваги, на нашу аудіовізуальну думку, заслуговує факт створення відеокліпів, зокрема "Sledgehammer", за допомогою покадрової зйомки.