Візуалізації

мультимедіа-шоу від AniGraph
Аудіовізуальне   shw від ANIGRAPH — оригінальне поєднання візуальної музики та сценічної постановки.

В "клубному варіанті" відбувається у формі діджейського сету, як ефектна онлайн-візуалізація музики, зокрема, завдяки DVJ (дівіджеінгу) — техніці і мистецтву одночасного мікшування аудіо та відео сигналу.  • DVJ-інг є особливим клубним форматом для якого, крім професійної dvj-апаратури, потрібна техніка для трансляції відео (це може бути проектор зі спеціальним екраном або плазмові / світлодіодні панелі, відео-стіна, що є кращим варіантом).

    В реальному часі люди біля пульта — дівіджеї (не плутати з віджеями!), співзвучно трекам асоціативно трансформують відеосигнал та накладають ефекти. Таким чином досягається абсолютно цілісний аудіовізуальний ряд. Публіка завжди активно реагує на візуальне шоу, погодьтесь, завжди цікавіше не тільки танцювати, але й піддивлятись :) !


    inremix VIDEO-DANCE шоу-програма.
    Музичні шедеври у танцювальному форматі.
    Класичні клубні хіти, від початку тисячоліття й донині, фаворити 80-х і 90-х вчора і сьогодні у стильних сучасних реміксах.

За потребою, ми зміщуємо акценти та досягаємо більш класичного, театралізованого представлення. Шоу виходить за рамки танцювального клубу і стає доступним широкій аудиторії, яка просто хоче комфортно слухати й дивитись.

Відповідно до конкретного сценарію задіюються різні комбінації виконавців (музикантів / артистів), може бути влаштований концептуальний модний показ. При цьому дійство на сцені розгортається у взаємодії із зображенням на екрані.
ANIGRAPH
Майстерня зображень

more This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.work

 DVJ