Візуалізації

Дизайн-макет

Дизайн-макет (фр. Maquette — масштабна модель) — проектний документ, засіб та продукт графічного дизайну. Являє собою графічне зображення (в тому числі текст) об'єкту дизайну, яке демонструє його візуальні особливості та береться за основу при його виготовленні.

Створюючи будь-що, нам необхідно точно уявляти як воно виглядатиме. Потрібна ідея та її візуалізація, для чого і розробляється ескізна пропозиція у вигляді дизайн-макету. Цей важливий проектувальний інструмент ми готуємо навіть коли ніби й так все очевидно, найчастіше для об'єктів дизайну середовища та графічного дизайну:

ЕТАПИ ВИГОТОВЛЕННЯ
  • створення / підготовка зображень та текстів (в тому числі верстка) на основі вихідної інформації
  • ілюстрування з використанням інфографіки 
  • адаптація зображень, текстів, ілюстрацій до конкретного об'єкту дизайну — власне, макетування 

Підготувати "життєздатний" дизайн-макет можна розуміючи технологію виробництва та функціональність проектованого об'єкту. Чим складнішій об'єкт, тим вагоміша проектна складова, і відтак, більш відповідальною є робота над макетом. Об'єкти можуть виготовлятись за різноманітними технологіями, тому студія здійснює авторський супровід на всіх технологічних стадіях і забезпечує виготовлення у відповідності до макету.

В ході постановки, дизайн-макет, створений художником-постановником, може використовуватись — і для сценографії і як форма художнього сценарію чи розкадрування для фільму.

Ретельний дизайн-макет — меньше несподіванок і витрат в ході створення реального об'єкту.

ANIGRAPH
Майстерня зображень

more This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.work